Katalóg internetových stránok
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 40 € a máte dopravu ZADARMO

Ako eliminovať dopady stresu resp. recenzia na produkt LR MIND MASTER

Ako eliminovať dopady stresu resp. recenzia na produkt LR MIND MASTER

Aj toto dokáže stresV dobe, keď som bol zamestnancom som bol neúmerne zaťažený v práci stresom. Dlho som hľadal produkt, ktorý by mi pomohol eliminovať dopady stresu. Asi to poznáte zlý spánok, únava, vypadávanie vlasov a ďalšie. Práve preto som sa rozhodol napísať blog o strese a čo s ním, v LR som našiel produkt, ktorý mi pomohol. Bol to MIND MASTER a u mňa minimalizoval dopady stresu. Poďme, ale od začiatku.

Stres škodí nášmu organizmu v rôznych oblastiach. Ak nadmerný stres pretrváva, a kompenzačné mechanizmy sú príliš dlho zapojené, ohrozuje nielen naše psychické, ale aj fyzické zdravie. Abnormálny stres zaťažuje celý obehový systém trávenie a bohužiaľ v dnešnej dobe už aj vedecké autority konštatujú, že z dlhodobého hľadiska môže vďaka stresu stúpať aj riziko vzniku rakoviny. Stres má samozrejme negatívne dopady aj na náš imunitný systém.

Čo sa deje v našom tele, keď sme v strese? 

V stresových situáciách musia "elektrárne" v našom tele, produkovať oveľa viac energie v porovnaní so situáciami bez záťaže. Vzniká tým oveľa viac odpadových látok v tele, ktoré sa nazývajú voľné radikály.  Pri normálnom zaťažení ich naše telo vie rýchlo a úplne zneutralizovať. Keď je v strese, ich počet enormne stúpa a telo ich už nezvláda zneutralizovať.
Keď voľné radikály nie sú zneutralizované, napádajú bunky vlastného tela. Takto poškodené bunky už nie sú schopné produkovať energiu. Keď tento stav trvá dlhšiu dobu vplyv na organizmus je často negatívny. Ich nadbytok je označovaný ako oxidačný stres

Tak ako v úvode spomínam LR Health & Beauty prinieslo na trh komplexný produkt na riešenie eliminácie stresu - LR LIFETAKT Mind Master. Má jedinečné schopnosti a jeho zloženie je špeciálne vyvinuté z prírodných látok. Obsahuje napr. resveratrol, ktorý je známy aj svojím proti nádorovým účinkom. Jeho zdrojom v LR je hroznová šťava, konkrétne z červeného hrozna a extrakt z koreňa krídlatky japonskej. V jej koreni je bohaté zastúpenie resveratrolu, ktorý je produkovaný v rastlinnom svete ako  ochrana pred stresom. Ďalšou účinnou látkou, ktorú LR Mind Master obsahuje, je extrakt zo zeleného čaju, ktorý je bohatým zdrojom flavonoidov, ktoré majú podobné účinky ako  resveratrol. 36 % Aloe Vera v LR Mind Master zvyšuje dostupnosť všetkých prospešných látok.

Séria LR MIND MASTERĎalšie vybrané zložky:

 • 100 % vitamínu E v dennej dávke
 • 100 % vitamínu B1 (tiamín) v dennej dávke
 • 100 % vitamínu B9 (kyselina listová) v dennej dávke
 • 100 % vitamínu B12 v dennej dávke
 • 30 % železa v dennej dávke
 • 51 % selénu v dennej dávke
 • s L-karnitínom
 • s koenzýmom Q10

Všetky vyššie spomínané vybrané zložky predstavujú silnú proti stresovú ochranu organizmu, vďaka „neutralizácii" stresu v organizme.

Keď sa vrátim na začiatok tohto blogu, tak môj prvý „dotyk“ s týmto produktom bol plný nedôvery, ale už po prvom týždni užívania som pociťoval jeho účinok. Zrazu sa úsmev a radosť zo života na mojej tvári stal samozrejmosťou.

Ja som užíval variantu LR LIFETAKT MIND MASTER GREEN, ktorú odporúčam hlavne mužom a aj z dnešných skúsenosti viem, že LR LIFETAKT MIND MASTER RED viac chutí citlivejšej a krajšej časti tohto sveta.

Napísal: Ing. Vladimír BENEDEK

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu alebo prostredníctvom iných dostupných komunikačných kanálov.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

Spôsob objednávania

Do odvolania riešime objednávky telefonicky na 0940773133 alebo prostredníctvom formulára tu

Spolupráca s nami
 • Zaujímate sa LR produkty a ich nakupovanie pre seba a rodinu s cca. 30% zľavou? (85% súčastných manažérov LR tak začínalo)
 • Dokážete odporučiť ďalej produkty ďalej len preto, že ste spokojný? Aké Jednoduché odporúčaním produktov medzi známymi sa dá podhodlne prilepšiť 100-300 € mesačne. 
 • Očakávate od života viac? Potrebujete k tomu čas a peniaze? Budovanie tímu (organizácie, firmy ...) s možnosťou získania pasívneho príjmu aj niekoľko tisíc eur mesačne? 

Pozrite sa do sekcie Spolupráca s nami.

 
Kontakty
Logo
nezávislý LR partner Ing. Vladimír Benedek
Ing. Vladimír BENEDEK
Ing. Vladimír BENEDEK
all right reserved 2020 manželia Benedekovci
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Web site directory