Katalóg internetových stránok
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 40 € a máte dopravu ZADARMO
Blog
Pokožka a denná starostlivosť
Pokožka je náš najväčší orgán a zaslúži si našu starostlivosť čítať celé
Ako zabezpečiť očistu organizmu a zároveň doplniť výživné látky
Očista organizmu je dôležitá od dávnych čias. Dopĺňať dostatok kvalitných živín prináša doba, ktorú žijeme. čítať celé
Vitamíny proti vírusom, ale jeden proti covidu zásadný
Počas sezóny vírusov sa spravidla dopujeme vitamínmi. Samotná lekárska odborná verejnosť nás povzbudzuje v samotnom dopovaní, ale zároveň jedným dycho... čítať celé
Zobraziť všetky články
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!

Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

Naša cesta istoty, alebo ako sme si uvedomili čo je istota

 

Sme manželia Vlado a Monika. Na začiatku som bol profesionálny vojak a manželka mamička na materskej dovolenke. Náš život zmenilo narodenie troch našich synov. Manželka zistila, že popri deťoch zamestnanie pre ňu nie je žiadna istota. Ja som si uvedomil, že nebudem vidieť vyrastať synov, hraničiace takmer s istotou. Tu stačí slov začínajúcich na nedá sa, nemôžem a pod.

Naše rozhodovanie čo ďalej a hlavne uvedomenie, že zamestnanecká istota pre nás „stráca“ istotu. Manželka na plný úväzok na materskej dovolenke a ja ako zamestnanec v uniforme sme prijali zmenu.

Dnes je náš plný „úväzok“ o slobodnom rozhodovaní a hlavne s dostatkom času pre našich synov.

Ukončenie našich zamestnaneckých príbehov umožnilo napísanie nového spoločného lepšieho príbehu. Chceš poznať viac detailov kontaktuj nás tu.

Teraz si možno odfúkol a v duchu povedal, že sme sa zbláznili a opustili istotu zamestnania. Chápem, pokiaľ niekto má zamestnanie za istotu, aj ja som vyrastal v dobe, ktorá ma to tiež učila. Ale fakt je v dnešnej dobe zamestnanie istota? Naozaj v dnešnej dynamicky meniacej sa dobe?  Odpovedať na tieto otázky si musíš odpovedať sám.

Dnes je jasné, že, aby som písal predchádzajúce vety, musel som opustiť svoju zónu komfortu a ísť po novej neprebádanej ceste. Dnes vďaka dočasnému diskomfortu máme k dispozícií viac času na deti a slobodu v rozhodovaní.

Podľa mňa, to stojí za to!

Na úplnom začiatku sme sa stali nezávislými partnermi medzinárodnej spoločnosti LR Health & Beauty, ktorá pôsobí v oblasti zdravia, krásy a aromaterapie. Následne sme sa začali v tomto odvetví vzdelávať, komunikovať s lekárskymi – špecialistami, oblasti do tej doby na míle vzdialené sa nám stali bližšími a v dnešnej dobe pre obidvoch úplne prirodzenými. Navyše sme pochopili že popri štandardnej medicíne sú toto oblasti, ktoré ju vhodne dopĺňajú. Do tejto chvíle sme mnohým ľuďom pomohli zdravotne, ale aj finančne pri spoločnej spolupráci. To už ani nespomínam, že aj naša rodina si zdravotne výrazne polepšila. Úprimne a s radosťou sa môžem priznať, že najbližšia rodina sa stala fanúšikom našich fantastických produktov.

Prešli sme si rôznymi ochoreniami od bežných soplíkov až po  komplikovanejšie zdravotné problémy a stále sme hľadali ako si pomôcť a iba minimálne doplniť vhodne lekársku starostlivosť. 

Chceš žiť kvalitný a plnohodnotný život? Pridaj sa k nám.

Kvalitnejší a plnohodnotnejší život sme dosiahli vďaka fantastickým produktom, ale čas a slobodu máme vďaka najlepšiemu produktu firmy LR a tým je marketingový plán (spôsob odmeňovania). Založili sme si firmu a dnes je v našom tíme množstvo  skvelých ľudí, ktorí zdieľajú našu myšlienku a chcú žiť inak ako doteraz - kvalitnejšie, slobodnejšie. Zároveň nás spája vízia vlastnej budúcnosti, v ktorej dominuje myšlienka byť za svoju prácu spravodlivo odmeňovaní. Zaujalo Ťa to? Ozvi sa nám, môžeme sa porozprávať (aj o Tvojom živote) a možno si nájdeš miesto v našom tíme. Tešíme sa.

Sme presvedčení a veríme, že robíme správnu vec.

Ak práve Ty si ten človek, ktorý sa inšpiruje našim príbehom, prípadne Ti pomôžeme vyriešiť Tvoju situáciu, stojí to za to a máme z toho radosť. Denno-denné maličkosti tvoria skladačku nášho života. O tom sme presvedčení a veríme tomu.   

Prečo práve LR? Prečo práve naše LR produkty? Správne sa pýtaš a rozumiem Ti. Ak chceš nakupovať za štandardné veľkoobchodné ceny klikni sem, ale ak Ťa zaujíma niečo viac, čítaj ďalej. Aké výhody produktov zdravia, krásy a aromaterapie očakávaš? Zopár výhod našich produktov Ti ukážem v nasledujúcich riadkoch:

 • špičková kvalita – na produktoch máme ochrannú známku „Made in Germany“
 • funkčnosť – udržanie zákazníka vyžaduje v prvom rade funkčnosť produktov. O tom, že produkty naozaj fungujú a účinkujú, svedčí množstvo spokojných zákazníkov. Príď k nám a ukážeme Ti kartotéku pravidelných zákazníkov 
 • garancia kvality – certifikácie renomovaných certifikačných firiem – DERMATEST(https://www.dermatest.de/), IASC (https://www.iasc.org/), INSTITUT FRESENIUS (https://www.institut-fresenius.de/de/), FRIEND OF THE SEA (https://friendofthesea.org/)
 • obaly max. šetrné k životnému prostrediu - certifikovaným materiálom FSC® (udržateľného lesného hospodárstva)
 • pravidelné oceňovanie prestížnymi cenami German Brand Award (https://www.german-brand-award.com) - oceňovanie značiek v oblasti zdravia a farmaceutiky a mimoriadne uznanie za značku produktu roku.
 • konzultácie s lekárskymi špecialistami – u nás získaš možnosť konzultovať zdravotný stav (problém) nielen svoj, tvojej rodiny, ale tiež svojich zákazníkov s lekármi, ktorí majú bohaté skúsenosti z aplikácie našich výživových doplnkov v kombinácií s komerčnou liečbou

Čo hovoríš na produkty? Fantastické, teším sa. Zaujíma Ťa náš marketingový plán? Z vlastných skúseností viem, že je to tá pravá bomba, ktorá je úplná TOPka. Veď posúď sám:

 • spravodlivosť – odmeny sú rovnaké bez rozdielu pohlavia, rasy, veku, národnosti .....
 • transparentnosť – od začiatku jasné a presné pravidlá odmeňovania
 • v každej krajine rovnako – na rozdiel od zamestnaneckých pozícií, u nás je odmeňovanie rovnaké ako v Nemecku. Posúď sám ten istý plán odmien platí rovnako pre Nemca, Slováka, Rusa, Taliana, Maďara, jednoducho rovnako vo všetkých 29 krajinách
 • odmeny od prvej po XY líniu v tíme – je jedno v akej línii je Tvoj budúci LR partner. Odmenený si stále rovnako
 • viac financií – v dnešnom svete všetko stojí peniaze. Pýtal si sa sám seba: Kde ich „zohnať“? Potom práve pre Teba je spolupráca s LR a je len na Tebe koľko budeš zarábať.
 • viac slobody, flexibility – dve slová, po ktorých túži množstvo ľudí. Aj Ty? U nás je to možné. Byť sám sebe pánom, časom prináša tú pomyselnú slobodu a flexibilitu. Viem o čom píšem.
 • viac času – kto by nechcel viac času na seba, rodinu? Práve spolupráca Ti časom môže priniesť viac času.
 • viac ocenení – Tužíš po ocenení a uznaní ? V jednotlivých, krokoch Tvojej kariéry budeš oceňovaný a navyše počas roka sú vyhlasované firmou LR súťaže. Stačí tak málo, aby si to zažil, staň sa LR partnerom.
 • kariérny postup – ide ruka v ruke s oceňovaním. V kariérnom pláne je množstvo pozícií pre Teba. Všetko je len na Tebe a mi sme tu pre Teba, aby sme Ti pomohli kráčať po hviezdnom rebríčku LR.
 • autokoncept – naša perla. Výber z vozového parku VW, AUDI, BMW, MERCEDES. Máli sa Ti? Pre Teba máme PORSHE.

Pomôžme Ti dosiahnuť Tvoj úspech, tak, aby si TY SEBE splnil svoje ciele a sny

Wau to bola šupa. Aj Ty to tak cítiš? Potom je čas na našu spoluprácu. V tejto chvíli máš dve možnosti:

 1. Kontaktuj nás tu a telefonicky spolu vyriešime registráciu potrebnú na začiatok spolupráce (vrátane štartovacieho balíka).
 2. Vyber si produkty tu a následne registráciu doriešime telefonicky. Pripravili sme pre Teba aj štartovacie balíky. V tomto prípade stačí ak si vyberieš balík a následne vyplníš formulár a o ostatné sa postaráme.

REGISTRAČNÉ BALÍKY (produkty v nákupných cenách, doručenie zdarma, bez ďalšich poplatkov)

    1. Všetko do domácnosti*

Všetko do domácnosti

    2. Príprava na chudnutie – detox*

Príprava na chudnutie - detox

   3. Family pack*

Family pack

*bližšie informácie o jednotlivých produktoch v balíkoch nájdeš tu

**vlastný výber produktov napíš do formulára

Vlado a Monika

Všetky osobné údaje, ktoré zadávate do formulára nebudú v žiadnom prípade použité na iné účely a budé sa spracovávať podľa Ochrana osobných údajov e-shopu V&M.

Spolupráca LR

Oslovenie *
Titul/Meno/Priezvisko *
Dátum narodenia *
Fakturačná adresa (ulica, č.p., mesto, PSČ) *
Mobil *
Email *
Názov štartovacej sady
Vlastný výber produktov
Opíšte text obrázku*

Novinky z nášho blogu

Pokožka a denná starostlivosť
Pokožka a denná starostlivosť
Pokožka je náš najväčší orgán a zaslúži si našu starostlivosť čítať celé
Ako zabezpečiť očistu organizmu a zároveň doplniť výživné látky
Ako zabezpečiť očistu organizmu a zároveň doplniť výživné látky
Očista organizmu je dôležitá od dávnych čias. Dopĺňať dostatok kvalitných živín prináša doba, ktorú žijeme. čítať celé
Vitamíny proti vírusom, ale jeden proti covidu zásadný
Vitamíny proti vírusom, ale jeden proti covidu zásadný
Počas sezóny vírusov sa spravidla dopujeme vitamínmi. Samotná lekárska odborná verejnosť nás povzbudzuje v samotnom dopovaní, ale zároveň jedným dycho... čítať celé
Záhada zdravého, chutného chudnutia odhalená. Poznáš ju?
Záhada zdravého, chutného chudnutia odhalená. Poznáš ju?
V dnešnej dobe množstvo odborníkov na chudnutie konštatuje, že sa blížime do doby, kedy bojovať s obezitou bude viac ako polovica Európanov. Slovensko... čítať celé
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu alebo prostredníctvom iných dostupných komunikačných kanálov.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

Spôsob objednávania

Do odvolania riešime objednávky telefonicky na 0940773133 alebo prostredníctvom formulára tu

Spolupráca s nami
 • Zaujímate sa LR produkty a ich nakupovanie pre seba a rodinu s cca. 30% zľavou? (85% súčastných manažérov LR tak začínalo)
 • Dokážete odporučiť ďalej produkty ďalej len preto, že ste spokojný? Aké Jednoduché odporúčaním produktov medzi známymi sa dá podhodlne prilepšiť 100-300 € mesačne. 
 • Očakávate od života viac? Potrebujete k tomu čas a peniaze? Budovanie tímu (organizácie, firmy ...) s možnosťou získania pasívneho príjmu aj niekoľko tisíc eur mesačne? 

Pozrite sa do sekcie Spolupráca s nami.

 
Kontakty
Logo
nezávislý LR partner Ing. Vladimír Benedek
Ing. Vladimír BENEDEK
Ing. Vladimír BENEDEK
all right reserved 2020 manželia Benedekovci
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Web site directory