Katalóg internetových stránok
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 40 € a máte dopravu ZADARMO

Prečo užívať výživové doplnky?

Poďme, ale od začiatku k „zázračnému“ slovíčku prečo?. V dnešnej dobe žijeme uponáhľaný a stresujúci život. Navyše dnes je skôr výnimka dopestovať si vlastnú zeleninu, ovocie (bohužiaľ aj na našich dedinách) a hospodárske zvieratá sa vytrácajú z našich dvorov, ktoré v nie tak dávnej minulosti boli samozrejmosťou. Týmto spôsobom sme zrazu ostali „závislí“ na ponuke obchodných sietí.

Dnes už aj politici verejne priznávajú, že máme v rámci EÚ dvojitú kvalitu potravín. Asi nemusím zdôrazňovať akú máme u nás. Nie je mojím cieľom hľadať dôvody prečo, proste je to tak, a to aj napriek tomu, že potraviny sú v dnešnej dobe historicky najdostupnejšie. O kvalite sa dá s najväčšou pravdepodobnosťou pochybovať??  To je môj názor a nie je vylúčené, že sa nájdu ľudia, ktorý nebudú s ním súhlasiť. To je v poriadku. Osobne som presvedčený, že spôsob života a kvalita potravín nás núti rozmýšľať nad otázkou: „Prečo užívať výživové doplnky?“ a to aj z dôvodu oslabovania imunity, ktorá je často riešením pre zdravý a plnohodnotný život.

Celkom prirodzene sa vnucuje druhá otázka: „Čo mám ale užívať?“. Doba priniesla širokú ponuku aj výživových produktov. Problémom je, že na Slovensku sú výrobcovia limitovaný Zákonom č. 303/2019 Z. z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 152/1995 Z. z. o potravinách v znení neskorších predpisov. Tento zákon bohužiaľ neurčuje výrobcom uvádzať minimálne množstvá účinných látok vo výživových produktoch, ktoré sú potrebné, aby človek dosiahol užívaním daného produktu svoj cieľ. Bežný spotrebiteľ pravdepodobne nevie odhaliť a ani zistiť, ktorý produkt má požadovanú kvalitu. Jediným dostupným faktorom merania kvality sú certifikáty.

U nás máme ponuku LR LIFETAKT, ktorá zahŕňa široké spektrum produktov výživových doplnkovLR LIFETAKT od aloe vera, kolostrum, vitamíny, minerály, probiotiká, omegy, cistus incanus, riešenie na redukciu hmotnosti a ďalšie výrobky. To všetko v kvalite MADE IN GERMANY. Navyše výrobky LR LIFETAKT máme certifikované renomovanými certifikačnými spoločnosťami. V tomto blogu nemám priestor na písanie o každom certifikáte, ale vybral som len dva najprestížnejšie:

  1. IASC – združuje svetových výrobcov produktov z aloe very. Každý výrobca, ale musí spĺňať určené minimálne požiadavky na kvalitu výrobkov z aloe very. Na stránke https://www.iasc.org/ je uvádzaný zoznam výrobcov a ich produktov, ktoré spĺňajú predpísané štandardy. Je samozrejmosťou, že kvalita sa priebežne kontroluje. Tento certifikát majú naše výrobky LR LIFETAKT a taktiež kompletná škála produktov LR ALOE VIA.
  2. Institut Fresenius – získaný certifikát od tejto spoločnosti patrí medzi TOP. Prečo? IASC, INSTITUTE FRESENIUSTáto spoločnosť má viac ako 150 rokov a je špičkou celosvetovo medzi certifikačnými spoločnosťami. To, že sme získali ich certifikát je len začiatok (iba 2 % certifikovaných svetových spoločností uspeje) a udržanie je ešte zložitejšie, pretože produkty s týmto certifikátom podliehajú počas roka pravidelným kontrolám a pri nedodržaní kvality je okamžite certifikácia odobraná. Zoznamy výrobcov a ich produktov nájdete na https://www.institut-fresenius.de/de/. Dlhodobo sme držiteľmi certifikátov na vybrané produkty LR LIFETAKT: všetky Aloe Vera Drinking Gély, Colostrum (tekuté aj kapsuľové), MIND MASTER.

Teším sa na Vás pri ďalšom blogu. Príjemné nakupovanie Vám prajem.

Ing. Vladimír BENEDEK

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu alebo prostredníctvom iných dostupných komunikačných kanálov.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

Spôsob objednávania

Do odvolania riešime objednávky telefonicky na 0940773133 alebo prostredníctvom formulára tu

Spolupráca s nami
  • Zaujímate sa LR produkty a ich nakupovanie pre seba a rodinu s cca. 30% zľavou? (85% súčastných manažérov LR tak začínalo)
  • Dokážete odporučiť ďalej produkty ďalej len preto, že ste spokojný? Aké Jednoduché odporúčaním produktov medzi známymi sa dá podhodlne prilepšiť 100-300 € mesačne. 
  • Očakávate od života viac? Potrebujete k tomu čas a peniaze? Budovanie tímu (organizácie, firmy ...) s možnosťou získania pasívneho príjmu aj niekoľko tisíc eur mesačne? 

Pozrite sa do sekcie Spolupráca s nami.

 
Kontakty
Logo
nezávislý LR partner Ing. Vladimír Benedek
Ing. Vladimír BENEDEK
Ing. Vladimír BENEDEK
all right reserved 2020 manželia Benedekovci
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Web site directory