Katalóg internetových stránok
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 40 € a máte dopravu ZADARMO

Odpovede na otázky Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus od LR Health & Beauty

Aká je chuť Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus?

zázvorLR Gél Immune Plus má prírodnú, ľahko korenistú chuť zázvoru, ktorá tomuto gélu dáva osobitný a jedinečný charakter. Citrónom je dosiahnutá ovocne svieža chuť a medom sa zśikala ľahká a sladká tónina chute.

Odporúča sa kombinovať Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus s iným jedlom?

Všetky Aloe Vera Drinking Gély sa konzumujú čisté, chladené alebo nechladené. Samozrejme je možné ich kombinovať s vodou, džúsom. Z vlastných skúsenosti vieme, že aj kombinácia s jogurtom, ovocím v podobe smoothie chutí výnimočne.

citrónTip na prípravu kokteilu: 90 ml Aloe Vera Drinking Gélu Immune Plus nalejte do vysokej šálky. Pol uhorky ošúpte a na kocky nakrájajte a následne pridajte k Aloe Veru Gélu. Ošúpte a nakrájajte nahrubo citrón a oslaďte lyžičkou medu. Po vykonaní celej prípravy zoberte mixér a rozmixujte. Pripravený kokteil bude na cca. na 2 poháre. Koktejl môžete dochutiť čerstvým zázvorom, alebo je možné ho zriediť z vodou. Výnimočne delikátna chuť a navyše z množstvom vitamínov. 

Je vitamín C s koncentrátom z citrónovej šťavy v Aloe Vera Drinking Gély Immune Plus prírodné?

Koncentrát z citrónovej šťavy je získaný z prírodnej citrónovej šťavy a to odstránením väčšiny vody. Kyselina citrónová je prirodzene vyskytujúca sa v koncentrátoch citrónovej šťavy, ale ako regulátor kyslosti v žiadnom prípade nepostačuje. Pre zabezpečenie kyslosti sa do LR Aloe Vera Drinking Gélu pridáva biotechnologicky vyrábaná kyselina citrónová. To je jediný spôsob ako zaistiť, aby LR produkt Immunne Plus bol jednoznačne stabilný vo vysokej kvalite. Vitamín C je označovaný ako kyselina askorbová alebo kyselina L-askorbová, príp. kyselina dehydroaskorbová.

Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy?

Všeobecne je Aloe Vera vďaka svojím zložením vhodná pre vonkajšie a vnútorné užitie, ale aj pre tehotné, dojčiace ženy a deti. Zatiaľ neexistujú systémové štúdie o užívaní Aloe Vera behom tehotenstva. Napriek tomu neodporúčame konzumovať Aloe Vera Drinking Gél počas prvých 3 mesiacov tehotenstva. Tehotné a dojčiace ženy zvyčajne venujú vyššiu pozornosť vyváženej strave. Detoxikačné účinky látok v Aloe Vera môžu v prípade nadmernej konzumácie, spôsobovať vedľajšie účinky ako je napr. bolesť brucha a hnačku u detí. Odporúčaná denná dávka je 3 x 30 ml.

Deti do 12 rokov podávajte nižšiu dávku ako dospelí (spravidla polovičnú). Odporúčanú dennú dávku odporúčame znížiť s prihliadnutím na vek dieťaťa. Aloe Vera Drinking Gélu neodporúčame podávať deťom do 5 rokov. V prípade, že sa deťom zdá príchuť LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gélu Immune Plus príliš korenistá, nahradte ju Aloe Vera Drinking Gélom Traditional s medom, ktorý je vhodnejší pre deti a dospievajúcich.

Konzumácia Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus je možná dlhšiu dobu?

Metabolizmus, každého z nás je jedinečný, presne tak ako je to aj z našou osobnosťou. A presne to všetko vplýva na užívanie Aloe Vera Drinking Gélu. Spravidla sa účinky Aloe Vera prejavia po troch až ôsmych mesiacoch a preto odporúčame dlhodobé užívanie.

Aloe Vera a certifikátyV čom je Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus iný ako ostatné Aloe Vera Drinking Gély?

Aloe Vera Drinking Gélu Immune Plus posilňuje existujúce bunky imunitného systému, aktivuje produkciu nových imunitných buniek a stimuluje imunitný systém, ktorý tak môže reagovať rýchlejšie na „votrelcov“ z vonkajšieho prostredia.

Pre kvalitnú prevenciu a s tým spojený dobrý pocit by mali byť živiny do tela dodávané dlhodobo a pravidelne, a to aj vďaka vyváženej strave.

Aloe Vera Drinking Gél Immune Plus je možné kombinovať aj s inými produktami? Prípadne aká kombinácia je vhodná?

Mesačná séria na podporu imunityDlhodobá kombinácia s iným druhom Aloe Vera Drinking Gélu alebo Mind Masteru pre posilnenie imunitného systému nie je príliš účinná. Prioritou je zaistiť vyváženú dávku živín, preto odporúčame objednať si mesačnú sériu Seasonal Support (3 x Aloe Vera Drinking Gélu Immune Plus a Colostrum Kapsule), ktorá zaisťuje komplexný prísun živín pre silný imunitný systém. Colostrum Kapsuly obsahujú prvé materské mlieko kravy (mledzivo), ktoré novonarodenému teliatku dodáva všetko čo potrebuje. 

Pre posilnenie imunitného systému osôb, ktorí často čelia nepríjemnému počasiu, prípadne prichádzajú do kontaktu s veľkým množstvom ľudí, odporúčame: Cistus Incanus Kapsuly – čerpajú silu z prírody. Obsahuje vysoký podiel polyfenolov a je známy ako prirodzený ochranný štít proti baktériám. Obohatenie kapsúl o Vitamín C naviac aktivuje imunitný systém. Pro12 Kapsuly podporujú všeobecne dobrý pocit. 

V akútnych prípadoch sa odporúčame užívať Cistus Incanus Sprej a Colostrum Liquid.

Môžem urobiť naviac pre posilnenie imunitného systému?

Pre posilnenie imunitného systému sú dôležité správne živiny, ale aj malé úpravy v každodennom živote majú pozitívny účinok (deň prechádzka na čerstvom vzduchu, pozitívne myslenie a pod.). Týmto spôsobom dosiahnete kľud a stresujúci každodenný život nebude mať taký rozsiahli negatívny účinok na Váš imunitný systém. 

Odporúčame tiež udržiavať ruky hygienicky čisté, napríklad pomocou Microsilver Plus Gélu na ruky alebo Ochranný hydro-alkoholový sprej na ruky

 

Napísal

Ing. Vladimír Benedek

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu alebo prostredníctvom iných dostupných komunikačných kanálov.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

Spôsob objednávania

Do odvolania riešime objednávky telefonicky na 0940773133 alebo prostredníctvom formulára tu

Spolupráca s nami
  • Zaujímate sa LR produkty a ich nakupovanie pre seba a rodinu s cca. 30% zľavou? (85% súčastných manažérov LR tak začínalo)
  • Dokážete odporučiť ďalej produkty ďalej len preto, že ste spokojný? Aké Jednoduché odporúčaním produktov medzi známymi sa dá podhodlne prilepšiť 100-300 € mesačne. 
  • Očakávate od života viac? Potrebujete k tomu čas a peniaze? Budovanie tímu (organizácie, firmy ...) s možnosťou získania pasívneho príjmu aj niekoľko tisíc eur mesačne? 

Pozrite sa do sekcie Spolupráca s nami.

 
Kontakty
Logo
nezávislý LR partner Ing. Vladimír Benedek
Ing. Vladimír BENEDEK
Ing. Vladimír BENEDEK
all right reserved 2020 manželia Benedekovci
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Web site directory