Katalóg internetových stránok
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 40 € a máte dopravu ZADARMO

Ako bojovať s vysokým cholesterolom

VLASTNÉ SKÚSENOSTI

Aloe VeraV popise produktov (uverejné v závere blogu) je kus mojích vlastných skúsenosti. Hneď moja prvá skúsenosť z produktymi LR pochádza ešte z doby, keď som nespolupracoval s firmou. Vtedy som mal zvýšenú hladinu cholesterolu v krvi a cez odporúčania som sa dostal k aloe vera drinking gélu. Na moje prekvapenie miernou úpravou stravovacích návykov a užívaním aloe vera gélu sa mi po pol roku upravila hladina cholesterolu do normálu.

V dnešnej dobe už mám vyskúšané celé portfólio produktov, ale rád sa ešte pochválim s našimi probiotikami (ich účinok ma prekvapil). Osobne som mal problémy s dôverou voči probiotikám. Dlho som s hľadal niečo funkčné. V lekárňach som nemal to „šťastie“, ale v LR som objavil PRO 12 a na tie nedám dopustiť. Ako to viem? Pri ich užívaní po dvoch mesiacoch som stratil únavu po jedle a dokázal som fungovať bez poobedňajšieho útlmu. Chceš to zažiť? Vyskúšaj ich :)

CHOLESTEROL A JEHO DOPADY NA ORGANIZMUS

Rozmýšľal som o čom bude tento blog a rozhodol som sa pre pomenovanie zdravotného problému a následnej aplikácia našich produktov. Mnohých z Vás trápi zvýšená hladina cholesterolu. Mojou snahou je ukázať Vám možné príčiny a riešenia tohto problému.

Čo je cholesterol? Dôležité (to určite všetci viete) je, že nachádza sa v krvi a je to tuková látka. Ešte zásadnejším je, že bez cholesterolu, by sme nevedeli fungovať. To je spôsobené potrebou našich buniek, ktoré potrebujú cholesterol pre svoj životný rytmus.

Cholesterol ako taký je tuk a tak ako všetky mastné látky nie je rozpustný v krvi. Jeho transport medzi bunkami zabezpečujú špeciálne bielkoviny. Aj keď odborná lekárska verejnosť rozlišuje zlý a dobrý cholesterol, vo svojej podstate je len jeden. To či je zlý alebo dobrý rozhoduje jeho naviazanosť na druh bielkoviny, ktorá slúži na jeho transport do buniek

Zlou informáciou je, že cholesterol nebolí a hlavne v mladosti sa jeho zvýšená hladina výrazne neprejaví. Dobrou správou je, že je ho možné zistiť počas preventívnej prehliadky. Hodnoty cholesterolu:

 • optimálne - je menej ako 5,2 mmol/l
 • zvýšene - od 5,2 do 6,2 mmol/l
 • vysoké - nad 6,2 mmol/l
 • veľmi rizikové - nad 7,8 mmol/l

Farmaceutické liečiváK zníženiu vysokého cholesterolu sa na liečbu používajú najčastejšie liečivá s účinnými látkami statíny, ktoré sa spravidla užívajú do konca života. Tak ako spravidla každá liečba liečivami aj táto má aj nežiadúce účinky (bolesti svalov, svalové kŕče, bolesti kĺbov, poškodenia pečene, endokrinné poruchy, problémy so spánkom atď).

Cholesterol je nenahraditeľným prvkom buniek a zároveň je nutný pri tvorbe hormónov a žlčových kyselín. Horšou správou je nadbytok cholesterolu, ktorý sa ukladá na stenách ciev. Vtedy už bohužiaľ hovoríme o ateroskleróze, ktorá spôsobuje aj ďalšie závažné zdravotné komplikácie:

 • mozgová porážka,

 • srdcový infarkt,

 • postihnutie obličiek,

 • nedokrvenie dolných končatín,

 • poruchy erekcie u mužov.

zdravé srdce

ČO SA DÁ S TÝM UROBIŤ?

Čo s tým, ale vieme urobiť? Dá sa tomu predísť? Veľmi dobrou informáciou je, že za všetkým je náš životný štýl, ktorý je samozrejme spojený aj so životosprávou. Podľa mnohých odborníkov v lekárskom svete a taktiež aj podľa mňa, je preventívne užívanie výživových doplnkov už nevyhnutnosťou.

Tým, že sme e-shop s mottom: „Zdravie, Krása cesta úspechu“ celkom prirodzene Vám vieme poradiťprodukty, ktoré dokážu riešiť prevenciu proti zvýšeniu cholesterolu v krvi a čo je dôležitejšie často dokážu pomôcť aj liečeným pacientom na jeho vysokú hladinu v organizme.

Produktov, ktoré dokážu v našom organizme účinne pomôcť máme niekoľko. Je nutné, ale zdôrazniť, že pri zvýšených hodnotách cholesterolu je nutné dlhodobé užívanie výživových doplnkov. Bolo by naivné si myslieť, že 1 alebo 2 mesiace užívania doplnkov vyriešia dlhoročný problém. Poďme, ale už na to:

 • LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gél Intense Sivera – každý z našich aloe vera drinking gélov urobí svoju prácu a dokáže zabojovať s cholesterolom vďaka svojej biologickej hodnote (pôsobí v symbióze min. 200 biologicky aktívnych látok). Skutočným naším srdcovo cievnym špecialistom je Aloe Vera Drinking Gél Intense Sivera, ktorá obsahuje vysoké percento extraktu pŕhľavy dvojdomej, ktorá je všeobecne známa svojími pozitívnymi vlastnosťami aj na srdce a cievy. Spolu s aloe vera sú jedinečnou dvojicou a vytvárajú jedinečného špecialistu.

 • LR LIFETAKT Super Omega Kapsuly – všeobecne v našich zemepisných šírkach máme nedostatok zdravých tukov. Omega-3 mastné kyseliny sú dôležité a často aj rozhodujúce pre dobrú činnosť srdca. Pozitívne ovplyvňujú napr. obsah tuku v krvi – cholesterol a podporujú bezproblémový prietok krvi.

 • LRLR LIFETAKT Vital Care Mesačná Séria – táto séria spája nášho špecialistu na srdce a cievy LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gél Intense Sivera a hubu dlhovekosti z čias čínskych cisárov REISHI v podobe LR LIFETAKT Reishi Plus Kapsuly. O aloe vera som v krátkosti napísal vyššie. To, že hubu reishi cisári používali na riešenie svojich zdravotných problémov, hovorí samo za seba. Aj dnešná moderná medicína ju pozná ako medicínsku hubu a to vďake jedinečnému zloženiu. V našej kapsule nájdete skoro 50% jej extraktu toho najliečivejšieho v jej vnútri.

 • LR LIFETAKT Pro 12 Kapsuly – určite ste minimálne počuli, že v tráviacej sústave máme 70% imunity. Takisto tráviaca sústava môže byť dôvodom na zvýšenie hladiny cholesterolu v krvi. Naše symbiotiká – probiotiká (12 kmeňov/miliarda baktérií) spolu s prebiotikom a vďaka dvojitému micro-zapuzdreniu, sa napriek agresívnemu prostrediu žalúdka elegantne dostanú do črevnej sústavy.

Autor: Ing. Vladimír BENEDEK

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu alebo prostredníctvom iných dostupných komunikačných kanálov.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

Spôsob objednávania

Do odvolania riešime objednávky telefonicky na 0940773133 alebo prostredníctvom formulára tu

Spolupráca s nami
 • Zaujímate sa LR produkty a ich nakupovanie pre seba a rodinu s cca. 30% zľavou? (85% súčastných manažérov LR tak začínalo)
 • Dokážete odporučiť ďalej produkty ďalej len preto, že ste spokojný? Aké Jednoduché odporúčaním produktov medzi známymi sa dá podhodlne prilepšiť 100-300 € mesačne. 
 • Očakávate od života viac? Potrebujete k tomu čas a peniaze? Budovanie tímu (organizácie, firmy ...) s možnosťou získania pasívneho príjmu aj niekoľko tisíc eur mesačne? 

Pozrite sa do sekcie Spolupráca s nami.

 
Kontakty
Logo
nezávislý LR partner Ing. Vladimír Benedek
Ing. Vladimír BENEDEK
Ing. Vladimír BENEDEK
all right reserved 2020 manželia Benedekovci
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Web site directory