Katalóg internetových stránok
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 40 € a máte dopravu ZADARMO

Odpovede na otázky Aloe Vera Drinking Gél od LR Health & Beauty

Prečo užívať Aloe Vera Drinking Gély od LR?

LR Aloe VeraAloe Vera je unikátnou kombináciou účinných látok, ktoré zásobujú energiou a vitalitou, posilňujú imunitný systém, podporujú procesy regenerácie a stimulujú metabolizmus. To všetko vďaka aminokyselinám, vitamínom (B1, B2, B3, B6, B12, C, E, betakarotén), minerálom a enzýmom. Spomínané  zložky sa nachádzajú vo vodnom gély uprostred Aloe Vera listu. Výživové doplnky z aloe vera od LR na vnútorné užívanie obsahujú čistý gél z listov Aloe Vera Barbadensis Miller.

Navyše pridané, vedecky overené zložky sú Aloe Vera Drinking Gély fantastickými odborníkmi na zdravie v každom veku života – LR LIFETAKT Aloe Vera Gél pre lepšie zdravie: zásobovateľ energie, ochranca imunity, pomocník pri regenerácii, odborník na metabolizmus.

Všetky gély od LR Health & Beauty sú spracované z Aloe Vera Barbadensis Miller, ktorá je najznámejšou odrodou Aloe a jedinou, ktorú možno konzumovať tiež aj vnútorne. 

Aké faktory zvažovať pri nákupe Aloe Vera produktov?

Rozhodujúce pre kvalitu spracovanej Aloe Vera je šetrné spracovanie listov. Tu je zásadné a zároveň kľúčové, aby boli použité iba vnútorné plátky a vonkajší obal listu z gélu pri spracovávaní, aby bol úplne odstránený. Ak technologicky toto nie je dodržané Aloe Vera obsahuje gél z listov aloín, ktorý často môže mať negatívne účinky na zdravie. Aloín je druhotnou a zároveň ochranou zložkou rastliny, ktorú využíva obranu proti škodcom. Jeho chuť je horkastá a slúži ako prírodný repelent proti hlodavcom. Bežný spotrebiteľ spravidla tieto skutočnosti nie je schopný postrehnúť, preto v LR Health & Beauty sú tu pečate kvality, ktoré pomáhajú našim zákazníkom identifikovať tú najlepšiu kvalitu.

Certifikáty, pečate kvalityIASC (International Aloe Science Council) - popredných pečať na trhu a potvrdzuje vysoké nároky na kvalitu produktu. Garantuje šetrný proces spracovania a veľmi vysoké percento Aloe Vera bez aloínu.

SGS Fresenius Institute svojou pečaťou tiež sleduje komplexný prístup v oblasti kvality: od pôvodu surovín až po korporátne princípy a podmienky výroby zodpovedajúce aktuálnym štandardom. Nezávislý inštitút pravidelne preveruje podmienky spracovania a kvalitu produktu. 

 Prečo nie sú Aloe Vera Drinking Gély od LR Health & Beauty dodávané v sklenených fľašiach?

LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking GélLR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gély sú vyrábané vo výrobných zariadeniach LR v Ahlene (Vestfálsko, Nemecko). Vysoko kvalitné ingrediencie, šetrný postup spracovania a pravidelné kontroly kvality majú jednoznačne najvyššiu prioritu.

Aloe Vera je veľmi citlivá na svetlo, čo môže spôsobiť behom niekoľkých dní v priehľadnej nádobe jej rozloženie na tekutú šťavu. Z tohto dôvodu LR využíva nepriehľadné fľaše, ktoré sú hermeticky uzavreté, tak aby boli plnohodnotne zachované výnimočné vlastnosti Aloe Vera. Všetky nádoby sú bezpečné pre uchovávanie potravín, zodpovedajú všetkým zákonným požiadavkám a nepredstavujú žiadne obmedzenia. Zároveň sú úplne recyklovateľné.

Tak ako vyššie spomínam gél z listov Aloe Vera je spracovávaný podľa najnovších vedeckých poznatkoch a najvyšších možných štandardov kvality jej spracovania. Navyše v LR sa obohacujú Aloe Vera Gély o vedecky overené zložky. Preto jednotlivé Drinking Gély sú jedinečnými a navyše unikátnymi odborníkmi na zdravie. Pri výbere odporúčame vyberať si podľa Vašich individuálnych okolností, prípadne nás kontaktujte a mi Vám radi poradíme:   

  • TELESNÉ POZNANIE - Aloe Vera Drinking Gél s broskyňovou príchuťou pre tých, ktorý poznajú svoje telo a diabetikov. Je ľahký (skoro bez cukru) a podporuje energetický metabolizmus, čistí telo.
  • POSILNENIE ZDRAVIA - Aloe Vera Drinking Gél Traditional s medom je určené pre všeobecnú podporu zdravia. Zásobuje organizmus dôležitými živinami, zlepšuje ich  zásobenie podporuje obnovu buniek, je blahodarná na energetický metabolizmus a imunitný systém, každého jednotlivca.      
  • VITALITA SRDCA- Aloe Vera Drinking Gél Intense Sivera je jedinečná svojou preventívnou podporou zdravého srdca s trojnásobnou silou a vitalitou. Podporuje taktiež krvné cievy a krvný tlak, zlepšuje fungovanie kardiovaskulárneho systému a chráni bunky pred oxidačným stresom.
  • PODPORA POHYBOVÉHO ÚSTROJENSTVA - Aloe Vera Drinking Gél Active Freedomsvojou trojnásobnou silou podporuje pohybový aparát. Jedinečné zloženie podporuje vyživovanie chrupaviek a kostí a znižuje únavu, viac energie v každý deň živote.
  • IMMUNE POWER - Aloe Vera Drinking Gél Immune Plusposilňuje imunitný systém, jeho aktiváciou a stimuláciou vďaka unikátnej kombinácii aktívnych zložiek. Oproti Aloe Vera Drinking Gélu Traditional s medom obsahuje Immune Plus naviac 6 posilňovačov imunity: zázvor, citrón, med, vitamín C, zinok a selén. Tento LR Drinking gél je vďaka zloženiu skutočným odborníkom na imunitný systém a komplexne posilňuje vlastný imunitný systém.

Viac informácií o Aloe Vera sme pre Vás pripravili tu

 

Napísal

Ing. Vladimír Benedek

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu alebo prostredníctvom iných dostupných komunikačných kanálov.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

Spôsob objednávania

Do odvolania riešime objednávky telefonicky na 0940773133 alebo prostredníctvom formulára tu

Spolupráca s nami
  • Zaujímate sa LR produkty a ich nakupovanie pre seba a rodinu s cca. 30% zľavou? (85% súčastných manažérov LR tak začínalo)
  • Dokážete odporučiť ďalej produkty ďalej len preto, že ste spokojný? Aké Jednoduché odporúčaním produktov medzi známymi sa dá podhodlne prilepšiť 100-300 € mesačne. 
  • Očakávate od života viac? Potrebujete k tomu čas a peniaze? Budovanie tímu (organizácie, firmy ...) s možnosťou získania pasívneho príjmu aj niekoľko tisíc eur mesačne? 

Pozrite sa do sekcie Spolupráca s nami.

 
Kontakty
Logo
nezávislý LR partner Ing. Vladimír Benedek
Ing. Vladimír BENEDEK
Ing. Vladimír BENEDEK
all right reserved 2020 manželia Benedekovci
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Web site directory