Katalóg internetových stránok

Účinky a pôsobenie

 Prečo ZEITGARD? Je rozdiel medzi ním a štandardným čistením tváre?

Ručným čistením odstráni iba hrubé nečistoty. Jemné nečistoty a usadeniny, ktoré sa hromadia, ručným umývaním dôkladne neodstránite. S ZEITGARD zabezpečí dôkladné vyčistenie. Špeciálne vlákna a hustá štruktúra čistiacich produktov umožní odstrániť nečistoty aj v nedostupných miestach. Tvár s našim prístrojom je 10x čistejšia ako pri bežnom umývaní. Dosiahnete pleť citeľne mäkšiu,  sviežejšiu, dobre ošetrenú a pripravenú na ďalšie ošetrujúce domáce procedúry. Pleti prospešné zložky preniknú do kože a zabezpečí sa v plnom rozsahu ich účinok. Pleť čistením sa jemne stimuluje a zostáva pružná, na pohľad mladšia a napnutejšia.

Aké má výhody oproti klasickému čisteniu?

Lepšie sa odstránia nečistoty nachádzajúce v hĺbke koži. Pleť sa jemne masíruje a zároveň stimuluje krvný obeh. Pleť získa ružový nádych a zároveň stimulácia tkaniva má jemne tonizačnú funkciu.

Je rozdiel medzi ZEITGARD a inými prístrojmi?

Rozlišujú sa medzi prístrojmi - rotujúci alebo oscilačný pohyb. Väčšia časť kefiek rotuje, oscilačné kefky po koži kmitajú vysokou rýchlosťou sem a tam. A to spôsobuje veľký rozdiel pre pleť: zvuková frekvencia, ktorú využívame, čistí pleť bez toho, aby ju podráždila. Pri ostatných technikách (napríklad rotácii) je pleť namáhaná v jednom smere. Naša jedinečná technológia MICROSILVER prispieva k vysokej hygiene kefky. V prípade, že už máte iný prístroj, porovnajte si účinok s našim na vreckovke alebo silonových pančuchách. Jednoduchým spôsobom k nim priložte zapnuté kefky. Rotačný pohyb pleť namáha − čo je dobre vidieť na pančuchách. Oscilačné kmitanie ZEITGARD - pančuchy nehýbu.

Z akého materiálu sa vyrábajú hlavice kefky?

Vlákna kefiek sa navrhli priamo pre LR. Pri vývoji kefky sa okrem zvláštnej a jedinečnej štruktúry vlákien pridal aj MICROSILVER. Výhoda: Ióny striebra sa pohybom molekúl dostanú na povrch aj zvnútra vlákna. Tak si vlákna stále udržiavajú antimikrobiálny „štít". To jednoznačne poukazuje na najvyššiu hygienickú čistotu! Bežným používaním je zaručené hygienické čistenie po dobu 3 mesiacov. Poznámka: ióny striebra fungujú výlučne na povrchu vlákien a v žiadnom prípade sa nevylučujú do životného prostredia ani na pokožku.

Aký je rozdiel medzi kefkami pre citlivú a normálnu pleť?

Mäkká kefka, definovaná tretím ružovým rotorom, s mimoriadne jemnými vláknami, čo na koži vyvolá mäkký a príjemný pocit. Povrchová štruktúra každého vlákna zabezpečí  účinné vyčistenie pleti. Tento typ kefky je vhodný pre citlivú pokožku.

Klasická kefka, definovaná tretím modrým rotorom, má v porovnaní s jemnou kefkou o niečo hrubšie vlákna. Sú hrubšie a citeľne pevnejšie a rozdiel cítiť aj pri použití. Čistenie je, taktiež veľmi účinné a vďaka špeciálnym vlastnostiam vlákien šetrné. Túto kefku je vhodná pre odolný a bežný typ pleti.

20-sekundové čistenie každej zóny tváre. Prečo?

Sú to poznatky na základe vedeckých štúdií o optimálnom hĺbkovom čistení. Venovali sme pozornosť intenzívnemu a zároveň jemnému čisteniu. 20 sekúnd na každú časť úplne stačí. Časovač prístroja upozorní pomocou zvukového signálu, že je čas čistiť ďalšiu zónu tváre.

Autor: Ing. Vladimír BENEDEK

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu alebo prostredníctvom iných dostupných komunikačných kanálov.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

Spôsob objednávania

Do odvolania riešime objednávky telefonicky na 0940773133 alebo prostredníctvom formulára tu

Spolupráca s nami
  • Zaujímate sa LR produkty a ich nakupovanie pre seba a rodinu s cca. 30% zľavou? (85% súčastných manažérov LR tak začínalo)
  • Dokážete odporučiť ďalej produkty ďalej len preto, že ste spokojný? Aké Jednoduché odporúčaním produktov medzi známymi sa dá podhodlne prilepšiť 100-300 € mesačne. 
  • Očakávate od života viac? Potrebujete k tomu čas a peniaze? Budovanie tímu (organizácie, firmy ...) s možnosťou získania pasívneho príjmu aj niekoľko tisíc eur mesačne? 

Pozrite sa do sekcie Spolupráca s nami.

 
Kontakty
Logo
nezávislý LR partner Ing. Vladimír Benedek
Ing. Vladimír BENEDEK
Ing. Vladimír BENEDEK
all right reserved 2020 manželia Benedekovci
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Web site directory