Katalóg internetových stránok

Ešte pred prvým použitím

Ako nabíjať ZEITGARD?

pripojte USB kábel k nabíjačke a zapojte do vyhovujúcej zásuvky. USB kábel sa dá pripojiť k PC a týmto spôsobom ho nabiť. Pri vložení prístroja do nabíjačky, zaznie signál a rozsvieti sa LED o stave nabíjania (bliká, resp. blikajú). Celý nabíjací cyklus trvá pri plne vybitej batérii cca. 18 hodín. Stav nabitia ukazujú LED.

Spoznám, že ZEITGARD je plne nabitý?

Každá LED, vrátane tlačidla Štart, svietia. Pokiaľ LED blikajú, prístroj sa nabíja.

Ak sa prístroj sa nezapne. Čo mám robiť?

Na úvod skontrolujte, či je naozaj prístroj nabitý a to tým, že ho vložíte do zapojenej nabíjačky.

  • Ak sa LED rozsvietia, batéria pravdepodobne by mala byť dostatočne nabitá. Je nutné stlačiť tlačidlo štart/stop a to pevne na približne 3 sekundy. Ak sa prístroj stále nezapína kontaktujte nás.
  • Ak sa LED nerozsvietia, pre každý prípad skontrolujte, či v zásuvke je elektrický prúd. Overte zhodu napätia, ktoré je uvedené na prístroji s napätím miestnej rozvodnej siete. Pre každý prípad skontrolujte aj to, či je prístroj správne vložený do nabíjačky. Keď sa ani potom ukazovateľ na prístroji nerozsvieti, alebo keď sa prístroj stále nenabíja nás..

3 svetelné body (stupne výkonu) čo znamenajú?

To sú stupne výkonu a zároveň rýchlostné stupne prístroja. Najspodnejšie LED predstavuje prvý, ľahký stupeň, ktorý sa smerom nahor zväčšuje. Stupeň predstavuje  aj silu čistenia. Odporúča sa začať na stupni 1 a pleť pomaličky privykať na nové čistenie tváre. Podľa pocitu a potreby môžete asi po 14 dňoch zvýšiť rýchlosť, prípadne aj skôr. Krk, výstrih a v niektoré zóny na ramenách, lakťoch začnite hneď na najvyššom stupni.

Prístroj musí byť stále umiestnený v nabíjačke?

Prístroj môže zostať v nabíjačke bez problémov. Oslabenia výkonu v batérií sa za normálnych okolností nemusíte obávať. Výhoda prístroja v nabíjačke je trvalý výkon. Výdrž pri stupni 1 je približne 60 minút, pri stupni 3 približne 40 minút.

Prečo prístroj ZEITGARD ponúka viac rýchlostí?

Rýchlostne stupne sú určené na reguláciu intenzity čistenia. Niektoré časti tváre si vyžadujú inú rýchlosť čistenia. 1 stupeň je mimoriadne jemný a zároveň je určený na zvyknutie tváre na nový druh čistenia. 2 stupeň je intenzívnejší a 3 stupeň predstavuje najvyšší výkon a zároveň je ideálny pre necitlivé oblasti kože a intenzívne čistenie.

Akustické signály čo signalizujú pri používaní prístroja?

Po 20 sekundách sa prístroj na krátku chvíľku zastaví, čo označuje koniec čistenia jednej časti tváre. Prístroj sa automaticky po 1 minúte prepne do pohotovostného režimu. V čistení je možné pokračovať tlačením tlačidla ZAP/VYP. Prístroj následne pôjde ďalšiu minútu.

Autor: Ing. Vladimír BENEDEK

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu alebo prostredníctvom iných dostupných komunikačných kanálov.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

Spôsob objednávania

Do odvolania riešime objednávky telefonicky na 0940773133 alebo prostredníctvom formulára tu

Spolupráca s nami
  • Zaujímate sa LR produkty a ich nakupovanie pre seba a rodinu s cca. 30% zľavou? (85% súčastných manažérov LR tak začínalo)
  • Dokážete odporučiť ďalej produkty ďalej len preto, že ste spokojný? Aké Jednoduché odporúčaním produktov medzi známymi sa dá podhodlne prilepšiť 100-300 € mesačne. 
  • Očakávate od života viac? Potrebujete k tomu čas a peniaze? Budovanie tímu (organizácie, firmy ...) s možnosťou získania pasívneho príjmu aj niekoľko tisíc eur mesačne? 

Pozrite sa do sekcie Spolupráca s nami.

 
Kontakty
Logo
nezávislý LR partner Ing. Vladimír Benedek
Ing. Vladimír BENEDEK
Ing. Vladimír BENEDEK
all right reserved 2020 manželia Benedekovci
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Web site directory