Katalóg internetových stránok
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 40 € a máte dopravu ZADARMO

Bezproblémové používanie

Je vhodný pre každú vekovú kategóriu alebo pohlavie?

Prístroj je vhodný pre ženy i pre mužov, bez rozdielu veku. Je úplne nepodstatné, či sa jedná o teenagera alebo skôr narodenú osobu, prístroj môže používať takmer každý. Neodporúča sa jeho používanie deťom a aj osobám s dermatologickými problémami. Ak máte pochybností pred použitím prístroja sa poraďte s dermatológom.

Ktorú kefku a čistiaci prípravok si mám vybrať?

Kefka je vhodná pre každý typ pleti (normálnu, suchú, mastnú i zmiešanú). Obvykle ani v prípade citlivej pleti nedôjde pravdepodobne k podráždeniu. Citlivá pleť - kefku s ružovými vláknami špeciálne vyvinutými pre tento typ pleti a okrem toho sa používa s čistiacim krémom na citlivú pleť. Ak nemáte citlivú pleť - kefku s modrými vláknami a k tomu obdobne farebne označený čistiaci gél a s čistiacim gélom dostane pleť ďalšiu porciu osvieženia.

Prístroj môžem používať každý deň?

Kefka a čistiace produkty fungujú v symbióze a môžu byť používané každý deň. V každom prípade pleť sledujte. Na začiatku sa môžu objaviť jemné reakcie pleti, ktoré rýchlo zmiznú. Tieto reakcie znamenajú účinnosť čistenia a potvrdzujú úspešnosť.

Čistenie má byť určite užitočné, ale zároveň aj zábavné. V prípade, že máte veľmi citlivú pleť, na dosiahnutie požadovaného výsledku a pocitu lepšej pleti pravdepodobne budú stačiť už 3 čistenia. V prípade pochybností a silných indikácií sa poraďte s dermatológom.

Je možné ZEITGARD používať aj niekoľkokrát denne?

Štandardne sa odporúča používať raz denne. Ak to Vaša pleť akceptuje, je možné jej používanie ráno i večer, ale aj pri použití raz denne Vaša pleť bude nádherne žiariť. Pri pravidelnom používaní kefky, prípravky na pleť, ktoré používate, ľahšie preniknú do kože a môžu na ňu pôsobiť plnou silou.

Ráno: čistiaci rituál k sviežej pleti

Večer: dole make-up, nánosy špiny z celého dňa

Pri čistení si chránime pery?

S kefkou je možné citlivo prejsť aj cez pery. Pri čistení tak môžete rýchlejšie odstrániť silne držiaci rúž. Pery obchádzajte pri stupni hĺbkové čistenie. Zamerajte na elimináciu prvých malých vrások okolo pier a na ryhy pier a nosa. Výsledok je rýchlo viditeľný.

Možno s ZEITGARD odstraňovať make-up?

Jednoznačne. Pleť tak dostane hĺbkové čistenie a čiastočky make-upu sa jemne vyčistia. Ak Vás  make-upu je veľmi silný odporúčame na prečistenie použiť kozmetický obrúsok, a tým sa zamedzí nadmernému znečistenie kefky.

Okolie očí však treba vynechajte. Tu odporúčame pokožku vyčistiť obvyklými prípravkami.

Je nutné silno pritlačiť ZEITGARD pri čistení?

Nie je nutné vyvíjať silný tlak. Hlavica kefky musí priliehať priamo na povrch pokožky. Prístrojom vedieme po pokožke, pokojnými krúživými pohybmi, tak aby sme obsiahli jednotlivé časti tváre. Kefka pri čistení je neustále v pohybe.

ZEITGARD sa používa aj na iné zóny než len tvár?

Jednoznačne prístroj možno používať aj na oblasť výstrihu, krku, lakťov, pliec a pod.

S ZEITGARD je možné odstraňovať aj očné tiene?

Vzhľadom na jemnosť aj citlivosť očnej pokožky v žiadnom prípade to nerobte. Určite môžete urobiť, že sa na oboch stranách zastavíte pri vráskach smiechu. Opakovaním dosiahnete ich redukciu.

Je prístroj vhodný aj pre mužov?

Práve mužská pleť s jej veľkými pórmi má zvýšenú tvorbu mazu atď. a potrebuje intenzívne čistenie. Náš ZEITGARD je jednoznačne správne riešenie (manžel to môže je toho jasným príkladom). Už pri vývoji bolo myslené na ženy i mužov.

Je možné prístroj používať aj po injekciách?

Po všetkých injekciách je nutné čistenie s ZEITGARD minimálne na 14 dní vynechať. Pozitívne je, že pravidelné jeho používanie odstupy medzi injekciami postupne zväčší, pretože pokožka na tvári sa pôsobením kmitania posilňuje a prirodzene sa začne tvorba kolagénu. Ak máte pochybnosti, poraďte sa s dermatológom.

Vysušuje jeho používanie pleť?

K vysušovaniu zvyčajne nedochádza, pretože sa stimuláciou kože odstraňuje nadbytočný kožný maz a tým sa na povrch kože sa dostáva nový a prirodzene sa pleť hydratuje. Zároveň sa zabezpečí regulácia mastnoty pleti.

Môže viac osôb ju používať?

Motto: „každá tvár si zaslúži vlastnú kefku!“

Je možné ZEITGARD používať vo vani alebo pod sprchou?

ZEITGARD má odolnosť proti postriekaniu vodou. Má klasifikáciu IPX6 (DIN EN 60529). Pod sprchou sa môže používať, ale ponáranie prístroja do vody môže zapríčiniť jeho poškodenie.

Čistí sa ZEITGARD čistí?

Pred začatím čistenia prístroja ho vyberte z nabíjačky. Jednoducho ho otrite vlhkou handričkou. Určite sa presvedčte, že prístroj nie je napojený k zdroju napájania.

Po každom použití kefku opláchnite teplou vodou, ak je silno znečistená (napr. make-upom) vyčisťte ju aj sprchovým šampónom.

Upozornenie: Prístroj s vlhkou hlavicou nedávajte do zásuvky či do skrine.

Môžem ZEITGARD používať len s vodou?

Voda nemá explicitný čistiaci účinok. Pokožka potrebuje špeciálny produkt, aby sa z nej odstránili nečistoty (make-up, špina atď.). Umývať sa len vodou je možné aj so ZEITGARD, ale trvalo sa to neodporúča.

Možno s ZEITGARD používať iné ako odporúčané LR čistiace prípravky?

ZEITGARD čistiace prípravky sú špeciálne vyvinuté a prispôsobené kefkám e vytvorená kompatibilita. Naše čistiace prípravky sme vyvinuli tak, aby sme dosiahli takú viskozitu (konzistenciu) a tým nedochádza nežiaducemu presakovaniu a striekaniu.. Každopádne platí, že deklarované čistiace účinky garantujeme, iba pri dodržiavaní nášho čistiaceho programu ZEITGARD.

Ako často treba hlavicu kefky meniť, ak ju budem používať pravidelne?

Vďaka jedinečnému MICROSILVER vo vláknach hlavicu je nutné meniť len každé 3 mesiace. Dobu maximálne 3 mesiace odporúčame dodržať, aby čistiace účinky boli štandardné (pri predpoklade čistenia raz denne).

Autor: Ing. Vladimír BENEDEK

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Nepremeškajte novinky, akcie a zľavy!
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť. Zasielame raz za 14 dní.

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu alebo prostredníctvom iných dostupných komunikačných kanálov.

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.

Spôsob objednávania

Do odvolania riešime objednávky telefonicky na 0940773133 alebo prostredníctvom formulára tu

Spolupráca s nami
  • Zaujímate sa LR produkty a ich nakupovanie pre seba a rodinu s cca. 30% zľavou? (85% súčastných manažérov LR tak začínalo)
  • Dokážete odporučiť ďalej produkty ďalej len preto, že ste spokojný? Aké Jednoduché odporúčaním produktov medzi známymi sa dá podhodlne prilepšiť 100-300 € mesačne. 
  • Očakávate od života viac? Potrebujete k tomu čas a peniaze? Budovanie tímu (organizácie, firmy ...) s možnosťou získania pasívneho príjmu aj niekoľko tisíc eur mesačne? 

Pozrite sa do sekcie Spolupráca s nami.

 
Kontakty
Logo
nezávislý LR partner Ing. Vladimír Benedek
Ing. Vladimír BENEDEK
Ing. Vladimír BENEDEK
all right reserved 2020 manželia Benedekovci
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Web site directory